Kajaanin Rakennusremontti Oy



Päivystysnumero

Yhteystiedot

Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy
Nuaskatu 11, 87400 Kajaani
Puh. (08) 622 100
Puh. (08) 622 200

KAJAANI

Jouni Klemetti
Toimitusjohtaja
GSM 040 512 4862
jouni.klemetti@kuivaustekniikka.info

Teemu Holappa
Ins. Vahinkokartoittaja, PKM
GSM 040 172 1905
teemu.holappa@kuivaustekniikka.info

Pasi Moilanen
Työnjohto
Vahinkokartoittaja, PKM
Märkätila-asennukset, VTT sertif.
GSM 040 172 1906
pasi.moilanen@kuivaustekniikka.info

Timo Hyttinen
Työnjohto, laskenta Ins.
Rakennustekniset työt
GSM 040 172 0255
timo.hyttinen@kuivaustekniikka.info

Jouni Lukkari
Vahinkokartoittaja, PKM, VTT Sertiff.
GSM 044 471 7250
jouni.lukkari@kuivaustekniikka.info
 

Jarmo Tuovinen
Vahinkokartoittaja, PKM, VTT Sertiff.
GSM 044 471 7295
jarmo.tuovinen@kuivaustekniikka.info
 

Kajaanin LVI-tekniikka
Sami Jokelainen
LVI työnjohto
GSM 044 471 7291
sami.jokelainen@kuivaustekniikka.info
 

IISALMI

Mauri Kouvalainen
Aluepäällikkö
GSM 040 526 1872
mauri.kouvalainen@kuivaustekniikka.info

Timi Holopainen
Vahinkokartoittaja, PKM
GSM 044 4717266
timi.holopainen@kuivaustekniikka.info

KUOPIO / SIILINJÄRVI

Mauri Kouvalainen
Aluepäällikkö
GSM 040 526 1872
mauri.kouvalainen@kuivaustekniikka.info

Juha Karppinen
Vahinkokartoittaja
GSM 044 471 7267
juha.karppinen@kuivaustekniikka.info

KEMIJÄRVI

Sami Nurmikumpu
Ins. Vahinkokartoittaja, VTT
GSM 040 735 1455
sami.nurmikumpu@kuivaustekniikka.info

Toni Jokela
Ins. Vahinkokartoittaja, PKM
GSM 040 562 6050
toni.jokela@kuivaustekniikka.info


Kajaanin Rakennusremontti Oy
Nuaskatu 11, 87400 Kajaani
Puh. (08) 629 477
Puh. 040 512 4862

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy
/

Kajaanin Rakennusremontti Oy
Tunnelikatu 1, 74130 Iisalmi
Puh. 040 526 1872

 

 

 

 


Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy /

Kajaanin Rakennusremontti Oy
Teollisuustie 8, 71800 Siilinjärvi

Leväsentie 23, 70780 Kuopio
Puh. 040 526 1872





Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy
Kiuaskorventie 41, 98120 Kemijärvi
Puh. 040 735 1455